Teslimat ve Garanti
leblebihane.com için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir. Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır.
Bu yüzden siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gerekmektedir.
Normal şartlarda, leblebihane.com dan yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, elinize geçen e-mailden sonraki ilk 3 iş günü içerisinde KARGO ile ulaştırılır. 
 
Leblebihane.com müşteri ayrıcalıklarını düşünen bir e-ticaret sitesi olarak olabilecek en hızlı kargo firmaları ile herhangi bir aksaklık olmadığı sürece, aynı gün ürünü KARGO eder. Sipariş yoğunluğuna göre 1 gün gecikmeler yaşanılabilir. Ya da üretim safhasında olabilecek ürünler ürün hazırlandıktan sonra bekletilip 1-3 iş günü içerisinde KARGO ya verilir. Fakat bu durum nadiren meydana gelir.
 
Cumartesi günleri  verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınıp kargoya verilir. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.
Sipariş teslimleri
Verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 5 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde teslim edilir.
 
Öğleden sonra saat 15:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.
Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.
Teslimat ve Kargo Ücretleri
Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir.
Yurtdışı teslimatları
leblebihane.com yurtdışı teslimat yapmamaktadır.
Kategorilere göre özel teslimat şartları
leblebihane.com sunduğu ürün ve hizmetlerin farklı özellikleri nedeniyle, taşıma ve teslimat koşullarında zaman zaman görülen değişiklikler yaşanmaktadır.
Gönderim kısıtlaması olan ürünler
Yasal düzenlemeler ve ürünlerin özel nitelikleri gereği, bazı leblebihane.com kategorilerinde özel teslimat kısıtlamaları yapılmaktadır.
Özel kısıtlamalar için leblebihane.com müşteri hizmetlerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
leblebihane.com da satışı yasak ve kısıtlı olan ürünler var mıdır?
leblebihane.com, etik ticari kurallara uygun şirket anlayışına sahiptir. Bu nedenle, bu tip ürünlerin satışını, pazarlamasını ve prezentasyonunu, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmez.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR